Recurly (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: subscribe
nn: Abonner

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Active
nn: Aktiv

en: Selected
nn: Valgt

en: Card Number
nn: Kortnummer

en: Start Date
nn: Startdato

en: Price
nn: Pris

en: City
nn: By
