Recurly (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
