Recurly (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Email
ne: ईमेल

en: Active
ne: सक्रिय

en: Selected
ne: छानिएको छ
