Recurly (8.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
