Recurly (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: subscribe
sl: naroči

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Selected
sl: Izbrano

en: Price
sl: Cena

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: List subscriptions
sl: Prikaži naročnike

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
