Recurly (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: Total
ar: المجموع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Year
ar: السنة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Selected
ar: محدد

en: Month
ar: بالشهر

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Full
ar: كامل

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
