Recurly (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Year
eo: Jaro

en: Selected
eo: Elektita

en: Month
eo: Monato

en: City
eo: Urbo

en: Full
eo: Kompleta
