Recurly (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Year
jv: Tahun

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Selected
jv: Kepilih

en: Month
jv: Wulan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
