Recurly (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Month
km: ខែ

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
