Recurly (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Default currency
si: පෙරනිමි මුදල් වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය
