Recurly (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Year
ug: يىل

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Month
ug: ئاي

en: Full
ug: تولۇق

en: Signup
ug: تىزىملىتىش

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
