Recurly (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Number
cy: Rhif

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Card Number
cy: Rhif y cerdyn

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Month
cy: Mis

en: Price
cy: Pris

en: Company
cy: Cwmni

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Select
cy: Dewis

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Coupon code
cy: Cod disgownt
