Recurly (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: subscribe
gl: subscribir

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Year
gl: Ano

en: Not found
gl: Non atopada

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Month
gl: Mes

en: Price
gl: Prezo

en: Amount
gl: Cantidade

en: State
gl: Estado

en: Company
gl: Compañía

en: Public Key
gl: Chave pública

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Full
gl: Completo

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Address Line 1
gl: Enderezo Liña 1

en: Address Line 2
gl: Enderezo Liña 2

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Services
gl: Servizos

en: List subscriptions
gl: Listar subscricións

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Expiration Year
gl: Ano de Caducidade

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
