Recurly (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: subscribe
ku: بەشداری کردن

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Year
ku: ساڵ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Month
ku: مانگ

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
