Recurly (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (35 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: subscribe
th: สมัครรับข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Email
th: อีเมล

en: Year
th: ปี

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Card Number
th: หมายเลขบัตร

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Month
th: เดือน

en: Price
th: ราคา

en: State
th: รัฐ

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Company
th: บริษัท

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Immediately
th: ตอบกลับทันที

en: Select
th: เลือก

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Expiration Month
th: เดือนที่หมดอายุ

en: Expiration Year
th: ปีที่หมดอายุ

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
