Recurly (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (59 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: subscribe
da: abonnér

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Default currency
da: Standardvaluta

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Number
da: Antal

en: Country
da: Land

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: Total
da: I alt

en: Email
da: E-mail

en: Year
da: År

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Selected
da: Valgt

en: Card Number
da: Kortnummer

en: Start Date
da: Startdato

en: Month
da: Måned

en: Price
da: Pris

en: Amount
da: Beløb

en: State
da: Status

en: Invoices
da: Fakturaer

en: Payments
da: Betalinger

en: Company
da: Virksomhed

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Full
da: Fuld

en: Paid
da: Betalt

en: Zip code
da: Postnummer

en: Immediately
da: Straks

en: Address Line 1
da: Adresselinje 1

en: Address Line 2
da: Adresselinje 2

en: Select
da: Vælg

en: Subscription
da: Abonnement

en: Subdomain
da: Subdomæne

en: Postal Code
da: Postnummer

en: List subscriptions
da: Vis abonnementer

en: Sign up
da: Tilmeld

en: Signup
da: Tilmelding

en: CVV
da: Kontrolcifre

en: Expiration Month
da: Udløbsmåned

en: Expiration Year
da: Udløbsår

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Coupon code
da: Kuponkode

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Coupon Code
da: Kuponkode

en: Reactivate
da: Genaktivér
