Recurly (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: subscribe
gu: જોડાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Month
gu: મહિનો

en: City
gu: શહેર

en: Select
gu: પસંદ કરો
