Recurly (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: subscribe
fi: tilaa

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Total
fi: Yhteensä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Year
fi: Vuosi

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Selected
fi: Valittu

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Month
fi: Kuukausi

en: Price
fi: Hinta

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: Payments
fi: Maksut

en: Company
fi: Yritys

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Full
fi: Kokonainen

en: Immediately
fi: Heti

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Select
fi: Valitse

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Services
fi: Palvelut

en: List subscriptions
fi: Listaa

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: VAT Number
fi: ALV-tunnus

en: Expiration Month
fi: Erääntymiskuukausi

en: Expiration Year
fi: Erääntymisvuosi

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Coupon code
fi: Kupongin koodi

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Coupon Code
fi: Kupongin koodi

en: Reactivate
fi: Uudelleenaktivoi
