Recurly (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: subscribe
hu: előfizetés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Number
hu: Szám

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Email
hu: E-mail

en: Year
hu: Év

en: Not found
hu: Nem található

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Month
hu: Hónap

en: Price
hu: Ár

en: Amount
hu: Összeg

en: State
hu: Állapot

en: Invoices
hu: Számlák

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Company
hu: Cég

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Expiration Date
hu: Lejárat dátuma

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Full
hu: Teljes

en: Paid
hu: Fizetve

en: Account status
hu: Fiók állapota

en: Zip code
hu: Irányítószám

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Address Line 1
hu: Cím sor 1

en: Address Line 2
hu: Cím sor 2

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Subdomain
hu: Aldomain

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: List subscriptions
hu: Feliratkozások listázása

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: VAT Number
hu: Adószám

en: Expiration Month
hu: Lejárati hónap

en: Expiration Year
hu: Lejárati év

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Coupon Code
hu: Kuponkód

en: Reactivate
hu: Újraaktiválás
