Recurly (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
