Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site
ar: موقع

en: Template
ar: القالب

en: Tasks
ar: المهام

en: About
ar: حول
