Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site
hi: साइट

en: Template
hi: फर्मा

en: Tasks
hi: कार्य

en: About
hi: के बारे में
