Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site
be: Сайт

en: Template
be: Шаблон

en: Tasks
be: Задачы

en: About
be: Аб
