Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site
fa: سایت

en: Template
fa: قالب

en: Tasks
fa: وظایف

en: Subscription
fa: اشتراک

en: About
fa: درباره

en: Remote ID
fa: شناسه‌ی راه دور
