Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site
hu: Webhely

en: Template
hu: Sablon

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: About
hu: Leírás

en: Remote ID
hu: Távoli azonosító
