Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Site name
pt: Nome do site

en: Template
pt: Modelo

en: Tasks
pt: Tarefas

en: Subscription
pt: Inscrição

en: About
pt: Sobre

en: Remote ID
pt: ID remoto
