Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Site
es: Sitio

en: Template
es: Plantilla

en: Tasks
es: Tareas

en: Subscription
es: Suscripción

en: About
es: Acerca de

en: Remote ID
es: ID remoto

en: Task type
es: Tipo de tarea
