Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Site name
fr: Nom du site

en: Template
fr: Gabarit

en: Tasks
fr: Tâches

en: Subscription
fr: Abonnement

en: About
fr: À propos

en: The URL is not valid.
fr: L'URL n'est pas valide.

en: Remote ID
fr: Identifiant (ID) distant

en: Task type
fr: Type de tâche
