Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site
ro: Sit

en: Template
ro: Șablon

en: Tasks
ro: Sarcini

en: About
ro: Despre

en: Remote ID
ro: ID de la distanță

en: Task type
ro: Tip de sarcină
