Recurly Aegir (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Template
ca: Plantilla

en: Tasks
ca: Tasques

en: Subscription
ca: Subscripció

en: About
ca: Detalls

en: Remote ID
ca: ID remota
