Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Site name
cs: Název webu

en: Template
cs: Šablona

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Subscription
cs: Přihláška

en: About
cs: Popis

en: Remote ID
cs: Vzdálené ID
