Recurly Aegir (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Site name
oc: Nom del site

en: Template
oc: Modèl

en: API key
oc: Clau API

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: About
oc: A prepaus
