Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site
lv: Vietne

en: Profile
lv: Profils

en: API key
lv: API atslēga

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: About
lv: Par
