Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Site name
vi: Tên website

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: API key
vi: khóa API

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: About
vi: Giới thiệu
