Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Site name
da: Sitets navn

en: Profile
da: Profil

en: API key
da: API-nøgle

en: Tasks
da: Opgaver

en: Subscription
da: Abonnement

en: About
da: Om
