Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site
et: Sait

en: Profile
et: Profiil

en: Tasks
et: Ülesanded

en: About
et: Programmist
