Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site
gl: Sitio

en: Profile
gl: Perfil

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: About
gl: Información
