Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Site name
id: Nama situs

en: Site
id: Situs

en: Profile
id: Profil

en: API key
id: Kunci API

en: Tasks
id: Tugas

en: About
id: Tentang
