Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site
uk: Сайт

en: Profile
uk: Профіль

en: API key
uk: Ключ API

en: Tasks
uk: Завдання

en: Subscription
uk: Підписка

en: About
uk: Про модуль
