Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Site name
pt: Nome do sítio

en: Site
pt: Sítio

en: Profile
pt: Perfil

en: API key
pt: Chave API

en: Tasks
pt: Tarefas

en: Subscription
pt: Subscrição

en: About
pt: Sobre
