Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site
ro: Sit

en: Profile
ro: Profil

en: API key
ro: Cheia API

en: Tasks
ro: Sarcini

en: About
ro: Despre
