Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: Profile
sk: Profil

en: API key
sk: API kľúč

en: Tasks
sk: Úlohy

en: About
sk: Informácie o
