Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: week
pt: semana

en: Mode
pt: Modo

en: Amount
pt: Quantia

en: Other
pt: Outro

en: day
pt: dia

en: month
pt: mês

en: year
pt: ano

en: Return URL
pt: URL de retorno

en: Currency code
pt: Código da moeda

en: Cancel return URL
pt: Cancelar URL de retorno

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' tem de começar com uma barra.
