Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: select
af: kies

en: Settings
af: Verstellings

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Other
af: Ander
