Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: select
he: בחירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Amount
he: כמות

en: Other
he: אחר

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: year
he: שנה
