Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Other
ku: هیتر
