Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: select
my: ရွေးပါ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Other
my: အခြား

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်
