Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: select
el: επιλογή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: week
el: εβδομάδα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Amount
el: Ποσό

en: Other
el: Άλλο

en: day
el: ημέρα

en: month
el: μήνας

en: year
el: έτος

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος
