Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: select
hi: चुने

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: week
hi: सप्ताह

en: Mode
hi: प्रकार

en: Other
hi: अन्य

en: day
hi: दिन

en: month
hi: माह

en: year
hi: वर्ष
