Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Mode
nn: Modus

en: Other
nn: Andre

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år
